Пройшло 31-ше засідання виконкому

07-09-2016

6 вересня пройшло 31-ше засідання виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради VII скликання.

Встановлені тарифи на платні послуги, які надаються КДЮСШ №1, №2, №3 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради та тарифу на платні послуги з занять загальною фізичною підготовкою (ЗФП) в тренажерному залі Льодового палацу спорту.

Затверджені у новій редакції технологічні картки адміністративних послуг, які надаються у міському ЦНАПі.

Прийнято рішення про виділення одноразової матеріальної допомоги від 200 до 1000 грн. 61-му громадянину загальною сумою 34850 грн.; 600 грн. - 2 особам допомоги на поховання, а також вирішено виділити кошти для містян, яким виповнилося яким виповнилося 100 і більше років.

Наостанок розглянута низка питань в сфері опіки над неповнолітніми.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради