Продовжується реєстрація знищеного та пошкодженого внаслідок російської військової агресії нерухомого майна в Луганській області

05-09-2023

]]>Громадянами області вже подано 40 457 інформаційних повідомлень про пошкоджене/знищене нерухоме майно, - повідомляє Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА.]]>

Луганчани продовжують реєструвати зруйноване росіянами житло.

У переліку 28 217 квартир, 11 207 будинків, 1033 приміщення.

Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 36 815 повідомлень. Це складає 91 % від загальної кількості.

Із них 28 206 повідомлень прив'язані до об'єктів Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (РПЗМ).

8 609 повідомлень не підлягають обробці через дублювання, некоректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо.

Всього до Реєстру внесений 31 441 об’єкт нерухомого майна, у тому числі 10 047 будівель, 21 394 приміщення.

Як зареєструвати повідомлення про пошкоджене, або знищене майно - читайте тут: РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОДАННЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОШКОДЖЕНЕ / ЗРУЙНОВАНЕ МАЙНО (ОНОВЛЕНО)https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/rozyasnennya-shchodo-podannya-povid...