Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 27.08.2023

27-08-2023

Влітку не робили – окупанти обіцяють відновлення показових ремонтів ближче до зими, впевненість в результаті – день голосування на так званих «перших» виборах скоротили на третину, біля Новоєгорівки загарбники атакують і з землі, і з повітря.

«Наземні наступи в районі Новоєгорівки окупанти підтримують авіацією. Також штурмова та тактична авіація ворога вчора застосовувалася поблизу Білогорівки та Твердохлібового. Але, попри значний тиск, українські захисники стримують ці нескінчені спроби росіян прорвати східний фронт», – підкреслив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Артилерійських обстрілів з боку противника зазнали Кремінна, Кузьмине, Білогорівка, Кармазинівка, Невське, Червонопопівка, Діброва.

Навесні і влітку луганчани в окупації скаржилися на зупинку показових ремонтів, зокрема в Сєвєродонецьку. Напередодні так званих «перших виборів» окупанти обіцяють знайти фінансування і ближче до зими продовжити роботу на кинутих півроку тому об’єктах. Поки зима природнім чином знов не зупинить цей процес.

Люди зрозуміють і почекають – впевнені росіяни.

Як упевнені вони і в підсумках вересневого неволевиявлення. Тому, щоб швидше зачинити дільниці та почати рахувати, вони скоротили день голосування на третину. Навіщо чекати?

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/vlitku_ne_robili_okupanti_obicyayut_vi...]]>