Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 26.08.2023

26-08-2023

Окупанти змушують сєвєродончан встановлювати систему опалення за власний рахунок, у Рубіжному навіть не обіцяють надати вікна у пошкоджені будинки, поблизу Новоєгорівки росіяни продовжують навалу.

«Вже три доби ворог майже безперервно намагається рухатися в бік Новоєгорівки. Наші захисники відбивають всі ці спроби противника, завдають йому втрат в особовому складі та техніці. Втім, росіяни не спиняють тиску на цій ділянці фронту. Також вони активізувалися в районі Білогорівки», - зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор 26 серпня зранку.

Артилерійський вогонь загарбники відкривали по Невському, Білогорівці, Надії, Твердохлібовому.

Авіаційних ударів завдано по районах Твердохлібового та Макіївки.

Якщо в Сєвєродонецьку хоча б показово встановили вікна у декілька будинків, то в сусідніх захоплених росіянами містах люди і цього не дочекалися.

Зокрема, в Рубіжному навіть не збирають дані про кількість постраждалого житла, яке можна швидкоруч відновити. В окупаційній адміністрації пропонують розпочинати ремонти за власний рахунок.

Втім, ціни на будівельні матеріли в місті майже в три рази вищі, ніж у Старобільську. Замкнуте окупантами коло.

У Сєвєродонецьку загарбники, схоже, вирішили проблему з відновленням системи опалення. Вони вирішили нічого з нею не робити. А жителі міста мають отримати в окупаційній адміністрації дозвіл на встановлення індивідуального опалення та облаштувати квартиру за власний рахунок.

У заяві обов’язково необхідно звернутися з проханням відключити будинок від централізованої системи опалення, яку загарбники за більш ніж рік панування в місті так і не відбудували.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid032KKvCKvKy23XC4SFhZziFCWycwf...]]>