Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 24.06.2023

24-06-2023

Завдання рф – всіх примусово паспортизувати за літо, у Троїцькому боржникам відключають світло та газ, росіяни вдарили з неба по Невському та Білогорівці.

«Ворог не полишає спроб просунутися в Серебрянському лісництві, але учорашні його атаки на південь від Діброви були зупинені українськими військовими. На власні втрати росіяни не зважають і продовжують такі штурми, – повідомив Артем Лисогор, начальник Луганської обласної військової адміністрації. – Коли дозволила безпекова ситуація, до звільнених населених пунктів доставили допомогу. Хоча перебувати там вкрай небезпечно – по Невському завдано ще один удар з авіації. Так само, як і по Білогорівці. Ці села також опинилися під вогнем артилерії противника».

У мвс рф заперечують факт примусової паспортизації у так званій «лнр» та водночас заявляють, що «докладають всіх зусиль, щоб до кінця серпня завершити документування населення».

Визнають, що існує проблема з доступністю послуги на нещодавно окупованих територіях.

Бо в зруйнованих містах важко погрожувати звільненням з роботи чи припиненням газо- та електропостачання. Значна більшість людей не мають ні першого, ні другого, ні третього.

А от у захопленому минулоріч Троїцькому цього досягли. Без паспорту рф в громаді неможливо сплатити за спожиті комунальні послуги – на пошті відмовляються брати гроші, про термінали там і не чули.

Боржникам почали відключати світло та газ. Примус на рівні державної політики рф.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0eonWmxPZx9xgURZNQ8R8twPaZFcC...]]>