Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.11.2023

22-11-2023

У школі Рубіжного влаштували військовий шпиталь, жителям прифронтових міст у так званій «лнр» за відсутності опалення запропонували придбати дрова, під вогнем ворога – Макіївка та Невське.

«Переважну більшість штурмів росіяни провели на Куп’янському напрямку, але спробували атакувати й на межі Луганщини та Донеччини, де їх стримали наші оборонці. Незалежно від кількості наступів, власні втрати чи погоду противник не зменшує обсяг використання артилерії та мінометів. Позиції українських захисників і прифронтові села – під постійним вогнем. Вчора – Макіївка та Невське, де все ще залишаються і намагаються перезимувати цивільні. З авіації ворог вдарив по Серебрянському лісу», – зазначив очільник Луганщини Артем Лисогор.

Жителям прифронтових міст у так званій «лнр» за відсутності централізованого опалення запропонували придбати дрова. Це стосується мешканців Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька.

В «уряді лнр» їх прирівняли до мешканців районів із пічним опаленням і запропонували стати в чергу за компенсацією на придбання дров.

Натякнули, що на тепло у домівках там цієї зими можна не чекати. Щоправда, не уточнили, як цим паливом користуватися у непристосованому для пічного опалення багатоквартирному будинку.

Нагадаємо, що одержати компенсацію для придбання вугілля та дров на опалювальний період зможуть лише ті громадяни, які погодились отримати російський паспорт.

Якщо у вцілілих школах Сєвєродонецька окупанти намагаються проводити дистанційне навчання, то у Рубіжному в дітей навіть такого права немає. Бо, до прикладу, в одній із освітніх будівель загарбники облаштували військовий шпиталь. Приходити раз на тиждень і отримувати завдання школярам нікуди.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0wh3j9xra9SSLEKDhjNUXHcd3MLPR...]]>