Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.07.2023

22-07-2023

У так званій «лнр» буде ліквідовано ще дев’ять шахт, на блокпостах у Новопскові роздають повістки, росіяни атакували Надію, Макіївку, Невське, Діброву.

«Вчора ворог намагався просунутися практично вздовж усієї лінії фронту, атакуючи в районах Надії, Макіївки, Невського, Діброви та на території Серебрянського лісництва. Ці спроби були зупинені нашими військовими. Противник несе значні втрати у силах та засобах, але тисне щодня», - поінформував начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

По Серебрянському лісництву та Діброві також завдано авіаційних ударів.

Під артилерійський вогонь з боку росіян потрапили Невське та Білогорівка.

У підрозділах мотострілецького полку окупантів, який бере участь в бойових діях на Луганщині, військовослужбовці мають низький рівень морально-психологічного стану.

Основними чинниками, які негативно на це впливають, є великі втрати в живій силі, несвоєчасне забезпечення боєприпасами та невизначеність з термінами поповнення особового складу підрозділів, що зазнали втрат.

Крім того, збільшується кількість бажаючих залишити свої підрозділи та вибути з районів бойових дій до рф.

Окупанти визнали неперспективними ще дев’ять вугледобувних підприємств на Луганщині. Їх планується передати до управління реструктуризації шахт для подальшої ліквідації.

Туди ж буде переведений й персонал, який знадобиться для технічного утримання цих підприємств. Звісно, зі значно меншою заробітною платою. На всіх інших очікує звільнення і, напевно, похід до військкомату.

Нікуди не треба ходити у Новопскові. Там загарбники видають повістки майже на кожному блокпості. Пояснюють, що просто хочуть перерахувати чоловіче населення напередодні виборів. Але всі все розуміють.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02B9wWY47xYcx5rToDKZRCcvtmAZ1...]]>