Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 21.07.2023

21-07-2023

Із 1 серпня окупанти не пускатимуть в Рубіжне без місцевої реєстрації навіть перевізників, на Сватівщині росіяни облаштовують додаткові блокпости для перевірки паспортів, деокуповані села – під вогнем ворога.

«Загарбники кидають значні ресурси, аби досягти успіху на Луганщині. Мають великий запас снарядів та постійну підтримку з неба. Втім, українські військові стримують кожну навалу ворога, – зазначив Артем Лисогор, очільник регіону. – Щодня і щоночі у небезпеці перебувають жителі Невського, які не погоджуються виїхати і врятувати собі життя. Село – під цілодобовим обстрілом противника. Як і населені пункти, розташовані поряд. Відкривав ворог вогонь і в бік Білогорівки».

Загарбники вже не знають, як боротися з «бавовною» та її походженням. Зв’язок у містах та селах уздовж лінії фронту вони вимкнули вже декілька місяців тому. Постійно посилюють пропускний режим.

Так, із 1 серпня буде значно обмежений в’їзд до Рубіжного. Без місцевої реєстрації не пускатимуть нікого, навіть перевізників. Тобто, якщо людина винайме автівку в іншому місті, то в кращому випадку її підвезуть до блокпосту.

Для індивідуальних потреб необхідно оформити перепустку в окупаційній адміністрації. Термін її дії – місяць. Встигнути необхідно до 31 липня.

Зростає кількість контрольно-пропускних пунктів й на Сватівщині. Там починають перевіряти кожного на наявність паспорту рф. Якщо в людини залишаються документи українського зразка – її запрошують на «бесіду».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0RPtyHaoRZS7xixBuGkbvCPQSz68d...]]>