Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 20.08.2023

20-08-2023

У старих районах Сєвєродонецька за відсутності дахів руйнуються будинки, в Лисичанську оголошений ще в березні перерахунок пенсій обіцяють провести в наступному році, села на лінії фронту потерпають від авіації та артилерії.

«Готуючись до наступів, росіяни можуть вести артпідготовку по декілька днів. Обстріли населених пунктів, що розташовані поблизу лінії зіткнення, вони не припиняють ні на добу навіть за відсутності достатнього резерву для штурму на певному напрямку. У Невському вже давно забули, що таке одна-дві години тиші. По Білогорівці вчора ворог відкривав вогонь і з артилерії, і з авіації. Удари з літаків завдані й по Серебрянському лісництву, де наші хлопці теж тримають оборону», - наголосив Артем Лисогор, очільник Луганщини.

Ще у березні росіяни оголосили збір документів на перерахунок пенсій на окупованих територіях. Людей похилого віку достатньо в кожному населеному пункті, але обслуговують їх по різному. Із нещодавньою зміною окупаційної влади в Лисичанську справи в загарбників вгору не пішли.

Не стимулюють їх й так звані «перші вибори», до яких залишилося кілька тижнів. Через вкрай погану організацію, людям видають талони для здачі документів на півроку наперед. В прискоренні процесу окупанти не зацікавлені.

Як й у відбудові зруйнованих ними міст. Відомо, що в Сєвєродонецьку для показових ремонтів вони обрали декілька найбільш вцілілих дев’ятиповерхівок.

Водночас будинки в старих районах міста їм практично не цікаві. Навіть майже не ушкоджені. У минулий осінньо-зимовий період їх залило зверху донизу через діри в дахах, які можна було швидкоруч відремонтувати і зберегти житло. Не приділяють цим будинкам уваги і зараз.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0ZvrVZUr4WYULP7GTJ1JrYNPywHLb...]]>