Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 16.08.2023

16-08-2023

Окупанти обіцяють лисичанам світло не раніше наступної весни, росіяни перевірятимуть встановлене без ліцензії рф супутникове обладнання, під ударами авіації Стельмахівка та Білогорівка.

«Ворогу не вдається досягти бажаного успіху на Луганщині. Підрозділи росіян втрачають боєздатність, що призводить до постійних ротацій. На найбільш відповідальні ділянки фронту вони кидають підрозділи регулярних військ, – поінформував очільник регіону Артем Лисогор. – Не спиняють загарбники тиск із неба – учора нанесені удари по Стельмахівці та Білогорівці».

Жителі Новодружеська та Привілля скаржаться на відсутність електропостачання. Світло зникло там навесні минулого року і окупанти лагодити його не збираються.

Спочатку обіцяли відновити після результатів псевдореферендуму у минулому році, потім після так званих «перших виборів», які відбудуться менше, ніж за місяць, але так нічого й не почали.

Аналогічна ситуація і в багатьох районах Лисичанська. Хоча от в районі колишнього заводу ГТВ мешканцям кажуть, що навесні наступного року електропостачання розпочнуть відновлювати.

Тим часом окупаційна адміністрація так званої «лнр» наказала скласти перелік будівель та домівок, де встановлене неліцензоване рф супутникове обладнання. Тобто те, що люди купавали за власний кошт упродовж багатьох років.

Спеціально сформовані групи також оглядатимуть напрям прийому сигналу усіма супутниковими засобами, які, нібито, мають бути спрямовані виключно в бік рф.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0wbXptAk6DyJrGz1p21NTK9FLNxi4...]]>