Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 13.07.2023

13-07-2023

Через високі ціни жителі Рубіжного вимушені їздити за їжею до Старобільська, окупанти посилили перевірки при в’їзді до Кремінної, атаки ворога відбито під Новоселівським.

«Окупаційні війська вчора намагалися просунутися на Сватівщині, атакуючи в районі Новоселівського, але із втратами в особовому складі вимушені були відійти, – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Практично щодня по Білогорівці росіяни завдають авіаційні удари. Іноді – по декілька разів на день. Не припиняються й обстріли з артилерії різних типів. Цього разу удари завдані по Невському, Білогорівці та території Серебрянського лісництва, яку вже важко називати лісом».

Дедалі гірше стає життя в захоплених минулоріч населених пунктах. Жителі Рубіжного скаржаться, що обіцяного росіянами відновлення міста упродовж року вони так і не дочекалися.

В кого є можливість, живуть в селах навколо, бо за відсутності комунікацій залишатися в багатоповерхівках неможливо.

Ціни на продукти харчування продовжують зростати, а їхня якість залишається незмінно низькою. Через це падає купівельна спроможність населення, якому дешевше з’їздити за їжею та речами першої необхідності до Старобільська.

Перепустки для в’їзду у Рубіжному більше не видають. Зупиняють на блокпості і направляють до сусіднього Сєвєродонецька.

Від початку тижня стало ще важче потрапити й до Кремінної. Видані раніше перепустки не діють – потрібні нові. Їх можна отримати на місці, але дійсні документи лише впродовж 90 днів.

Без реєстрації в Кремінній потрапити в місто стало важче, навіть при наявності рідних. Пропускають лише вибірково після ретельної перевірки.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02HTF4oA2ssPoyu51fv49EcJpapD9...]]>