Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.07.2023

11-07-2023

Окупанти погрожують кримінальною відповідальністю за відмову перереєструвати бізнес, у Сєвєродонецьку місцевим будівельникам замість зарплати пропонують майно громадян, Білогорівку ворог знов атакував з неба.

«Наші військові на Луганщині готові до наступів росіян з будь-якого напрямку – оперативно працює аеророзвідка, – підкреслив начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор. – Втім, ворог продовжує нищити деокуповані населені пункти регіону. Знов обстріляв з артилерії Невське і Білогорівку. По останній також завдав авіаційного удару».

Загарбники примушували місцевих підприємців перереєструвати бізнес за російським законодавством до 1 липня.

Зараз, коли термін минув, їм нагадують про втрату права на ведення відповідної діяльності та погрожують кримінальною відповідальністю.

Вимагають припинити діяльність й обіцяють невтішні наслідки, якщо підприємці не відреагують на погрози. Перереєстрація відбувається лише при наявності у власника паспорта рф.

Із Сєвєродонецька вже давно втекли будівельники-гастролери – із певною наживою. На їхні місця спробували набрати місцевих, але за відсутності коштів ті швидко кинули працювати.

Але ж вінка та радіатори залишилися, тому вакансії почали закривати чоловіками з навколишніх сіл. Одразу попередили, що коштів не буде, тому на оплату праці слід заробляти власноруч – що побачив, то й його.

В одному з будинків показовий ремонт мав розпочатися учора, про що були попереджені мешканці, багато з яких не живе за цією адресою. Однак найманці не дочекалися і стартували на два дні раніше, вскриваючи квартири о 6-й ранку. Розмістилися ці «професіонали» на термін ремонту у квартирах, які сподобалися.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02kRnYYsStB2TdV5Tvj595s5PSZaS...]]>