Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 11.06.2023

11-06-2023

Ще один будинок зруйновано в Невському – село під постійним російським вогнем, у Рубіжному мародерять квартири без господарів, окупанти контролюють місця з мобільним покриттям.

«Невське – під постійним вогнем росіян. Жителі села не знають, звідки очікувати небезпеки за годину, бо ворог обстрілює населений пункт й зі ствольної артилерії, й з реактивної, й з літаків. Постійно фіксуємо значні руйнування. От у п’ятницю там унаслідок ударів противника знищено ще один будинок. На щастя, люди залишилися неушкодженими», – підкреслив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

Також артобстрілів зазнали Новоселівське й Білогорівка.

Авіаудар росіяни спрямували по Невському. Атакували в бік Білогорівки, але українські захисники там міцно тримають оборону.

У Рубіжному спостерігається засилля мародерів – тягнуть все, що ще залишилося.

Наводити на квартири, з яких люди евакуювалися, допомагає місцева окупаційна адміністрації, співробітники якої самостійно оприлюднюють списки житла, де відсутні господарі.

Слідом за Сєвєродонецьком в Рубіжному місцеві колаборанти почали відслідковувати місця, звідки можна зробити мобільний дзвінок.

На дахах багатоповерхівок, куди дістає покриття, встановлюють металеві двері, або просто заварюють отвори на горище. Люди перебувають в ізоляції.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0j3HLvZADeh9qnEv9F9jcb3Ho3ruq...]]>