Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 08.07.2023

08-07-2023

Ворог б’є по логістиці, щоб жителі звільнених сіл не змогли отримати їжу; два місяці перевірятимуть мешканців так званої «лнр», які отримали паспорт рф але скористалися правами громадянина України; у разі наявності вдома виробленого не в рф газового котла.

«Поблизу Сватового – у сторону Стельмахівки і Новоселівського – цього разу атакував противник, але кожен його наступ було відбито нашими захисниками, – поінформував Артем Лисогор, очільник Луганщини. – Дісталося Білогорівці та Невському які росіяни обстрілюють щоденно. Вчора вони відкрили вогонь з реактивної та ствольної артилерії. Білогорівка витримала ще й авіаудар. Все частіше росіяни б’ють по логістиці, аби ускладнити шлях доставки гуманітарних вантажів до звільнених сіл та залишити людей без їжі».

Жителів окупованої частини Луганщини під час примусової паспортизації змушують відмовлятися від громадянства України. А від 6 липня росіянами уведено в дію закон, який надає змогу перевіряти так би мовити «протиправні дії жителів лнр, пов’язані із фактом реалізації прав громадянина України».

У разі, якщо посадові особи органів внутрішніх справ рф виявлять порушення, інформацію про це вони надішлють до територіального органу мвс, додавши підтверджуючі документи та матеріали.

Далі відповідний запит прямуватиме до органу внутрішніх справ, який прийняв заяву про небажання перебувати у громадянстві України.

Рішення про проведення перевірки ухвалюється протягом трьох днів з дня надходження матеріалів. Процедура може проводитись до двох місяців.

Чергові «сюрпризи» від російської влади очікують і на господарів приватних будинків. Їх перевіряють луганські газовики. У випадку, якщо в людей встановлене газове обладнання не російського виробництва, необхідно сплатити додатковий збір. Фінансово постраждає переважна більшість населення.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02JGJvjrr37odtvLynAXMxieRwqXb...]]>