Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 07.07.2023

07-07-2023

Після неявки до військкомату у так званій «лнр» росіяни анулюватимуть водійські посвідчення, у разі неотримання паспорту рф окупанти обмежують пересування всередині міст та сіл, ворог атакував поблизу Кармазинівки.

«Поблизу Кармазинівки, що південніше Сватового, спробували просунутися загарбники. Свої намагання витіснити наші війська із займаних позицій ворог підтримував авіацією, але результату не досяг, – поінформував очільник Луганщини Артем Лисогор. – По цьому населеному пункту, а також по Невському росіяни вдарили ще й з повітря».

Не припиняються й обстріли артилерію – минулої доби противник їх спрямував по Білогорівці та Невському.

Втім, втрати росіяни несуть відчутні. За інформацією від військових, лише до Луганська щодня доставляють більше 80 загиблих окупантів.

Тому там і посилюються примусова мобілізація. Окупаційне «міністерство внутрішніх справ» затвердило порядок позбавлення водійського посвідчення, якщо чоловік не з’явиться до військкомату.

Упродовж доби відповідна інформація буде внесена в спеціальну базу і стане доступною на кожному блок-пості росіян. Нові обмеження набувають чинності з 11 липня.

Водночас загарбники продовжують комплекс заходів, спрямованих на насильницьке нав’язування російського громадянства мешканцям окупованого регіону.

Зокрема, в декількох населених пунктах області впроваджені заходи адміністративно-поліцейського тиску на місцевих мешканців.

Проводяться обшуки помешкань із залякуванням господарів. Також тим, в кого немає паспорту рф, намагаються обмежити пересування не тільки між містами та селами, а й в межах одного населеного пункту.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0HfufkmizS4i3ZDoUAzd76apMDAMs...]]>