Про нараду з головами міських методичних об’єднань педагогів Сєвєродонецької МТГ

09-11-2023

8 листопада 2023 року відбулася онлайн-нарада Управління освіти з головами міських методичних об’єднань педагогів закладів загальної середньої освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади.

На нараді під головуванням начальника Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації Лариси Волченко педагоги обговорили питання участі  у вебінарах, семінарах, конкурсах професійної майстерності, організації та проведення мовно-літературних конкурсів та Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Нагадаємо, вже 11 та 12 листопада відбудеться міський етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів  та ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів.

Всі заходи в нашій громаді проводяться дистанційно (онлайн) та з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації

]]>https://sd.osv.org.ua/news/1699455522/]]>