Привітання з Днем Конституції України від лідера депутатської групи «Сєвєродончани», голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова

27-06-2020

Шановні сєвєродончани!

Від себе особисто та від нашої найчисельнішої депутатської групи «Сєвєродончани» вітаю вас з нагоди державного свята – Дня Конституції України – Головного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку.

Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя громадян, які повинні відчувати себе захищеними, вільними та заможними, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.

Сєвєродонецьк – це частинка України, яка щоденно стає кращою – і це наше з вами спільне досягнення і перемога. Вірю, що разом ми обов’язково зробимо і Україну процвітаючою, заможнішою, комфортнішою та безпечнішою країною, з якою рахуються та поважають у світі .

Бажаю усім взаєморозуміння, достатку, благополуччя, здоров’я, спокою та миру. Нехай принципи Конституції стануть реаліями нашого сьогодення.

Зі святом вас!

З повагою, Ігор Бутков