Привітання Олександра Стрюка до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09-11-2023

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Ваша професія – особлива, адже ви наповнюєте душі радістю, добром, співчуттям, вчите навколишніх любити та розуміти прекрасне.

Крізь призму вашої творчості ми маємо нагоду долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості, спілкуватися з дивовижним світом краси, пізнаємо традиції свого народу, наповнюємось патріотизмом та зміцнюємо наш бойовий дух у боротьбі з ворогом.

Щиро бажаю творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури, невтомного натхнення, міцного здоров’я, добра та благаполуччя.

Нехай ніколи не згасає творчий вогонь у ваших серцях!

Перемоги всім нам та миру!

Зі святом!

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації