Привітання міського голови В.В. КАЗАКОВА з Днем медичного працівника

16-06-2017

Шановні медичні працівники Сєвєродонецька!
Щиро вітаю вас з професійним святом, яке цього року відзначається 18 червня!
Цей день – чудовий привід поздоровити лікарів, фельдшерів, медсестер, парамедиків, акушерів і всіх тих, хто справою свого життя обрав медицину. Професія «лікар» пройшла крізь час і буде затребувана завжди. Вона вимагає повної віддачі, уваги і доброти. Робота медиків – цілодобово рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує.
Одне з головних завдань міської влади – технічне оснащення медичних закладів. За останній час чимало зроблено для розвитку охорони здоров’я нашого міста. Для того, щоб люди у білих халатах мали змогу з кращими результатами застосовувати на практиці свої знання, уміння і досвід, виконано значний обсяг ремонтних робіт об’єктів охорони здоров’я, закуплено нове медичне обладнання та інструменти. Міська влада цінує висококваліфікований кадровий потенціал Сєвєродонецька й надалі буде піклуватися про зміцнення матеріально-технічної бази медицини і престиж вашої самовідданої праці.
Шановні працівники охорони здоров’я! Від щирого серця дякую за гуманне ставлення до людей. Нехай ваша професія завжди викликає довіру та повагу, а вас оточує вдячність пацієнтів, яким ви подарували радість повноцінного життя. Бажаю здоров’я, щастя та успіхів у вашій благородній справі!
З повагою,
міський голова В.В. Казаков