Ви тут:

Привітання голови Луганської обласної державної адміністрації –  керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія ГАРБУЗА з Днем журналіста

06-06-2017
Категорія: 

Шановні друзі!
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста! 
Свобода слова стала одним з головних надбань незалежної України. Непорушність цього базового принципу демократії залежить не лише від дотримання законності, але й від вимогливості журналіста до самого себе, від його відповідальності перед країною, суспільством. 
В умовах відкритої інформаційної війни проти нашої держави саме від вас залежить перемога у битві за свідомість та душі наших земляків.
За можливість писати правдиво і об’єктивно вам часом доводиться ризикувати своїми життями. 
Сьогодні Луганщина – символ праведної боротьби українців за свою незалежність. Від наших спільних зусиль залежить, як нашу Батьківщину сприйматимуть завтра.
Саме тому суспільство чекає від вас об’єктивного, пильного і небайдужого погляду на події у регіоні та вболівання за долю рідного краю. 
Тож, прийміть слова щирої поваги та вдячності за вашу самовіддану працю. Бажаю вам невтомного творчого пошуку у роботі, натхнення і журналістського чуття. Злагоди та добробуту вашим родинам!

Голова Луганської обласної державної адміністрації – 
керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій ГАРБУЗ

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
334
0