Посилення контролю за дотриманням обмежень, визначених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки

05-11-2021

У зв’язку зі встановленням 30 жовтня 2021 року «червоного» рівня епідемічної небезпеки для населення Луганської області щодня співробітниками відділу торгівлі та з захисту прав споживачів  управління економічного розвитку Сєвєродонецької міської ВЦА спільно зі  співробітниками Сєвєродонецького управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та Сєвєродонецького районного Управління поліції ГУНП  в Луганській області здійснюються моніторингові перевірки об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. Суб’єктам господарювання, продавцям  та споживачам роз’яснюються вимоги постанови КМУ від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями) у тому числі і пункту 3-5 щодо обов’язкового носіння засобів індивідуального захисту у громадських містах, наявності негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу, ринку) або зеленого сертифікату при відвідуванні об’єктів ресторанного господарства, ТРЦ, розважальних закладів,закладів культури,спортивних залів та інш.

Так, в період з 01.11.2021 по 05.11.2021 було проведено моніторингові перевірки 116 об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та побутового обслуговування населення. На порушників складено 8 протоколів за ст.  44-3 КУпАП України «Порушення правил щодо карантину людей», 5 протоколів  за ст. 42 КУпАП  «Порушення санітарних норм».

Спільні моніторингові перевірки будуть здійснюватись і в подальшому.

Средняя: 5 (2 оценок)