Підготовка до зими: «СКС» заготовляє піщано-соляну суміш для боротьби з ожеледдю

18-09-2019

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьккомунсервис» (далі - КП «СКС») активно веде підготовку до зими.

Генеральний директор КП «СКС» Віталій Постільга повідомив, що з 16 вересня розпочато проведення заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020рр., а саме приготування суміші (сіль+пісок) для боротьби з ожеледдю на шляхах та тротуарах міста.

На даний час вже заготовлено 300 тон піщано-соляної суміші (ППС), яка зберігається на території підприємства. Найближчим часом планується приготування ще 1100 тон. За даними попередніх років ПСС в кількості 1400 тон достатньо для зимового утримання автошляхів міста.

Сіль вже закуплена у повному обсязі, пісок буде завозитись упродовж усього тижня.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)