Підготовка до святкування Дня міста йде повним ходом!

10-04-2019

«День міста відбудеться і підготовка до його святкування почалася просто зараз», – констатував факт виконуючий обов’язки міського голови Вячеслав Ткачук.

8 квітня представники культури міста, освіти, спортивних закладів і молодіжний актив зібралися в актовій залі Сєвєродонецької міської ради, аби покреативити та спланувати проведення неповторного свята на ювілейний день народження рідного міста.

За основу прийняли те, що святкування Дня міста буде проходити цілий тиждень, починаючи з 21 травня та по 26 травня. В ці дні буде проведено дуже багато заходів різного характеру, це й велика кількість спортивних змагань, й різноманітні культурні заходи на всі смаки, й пізнавальні та творчі акції.

«Основне святкування звісно відбудеться 26 травня та буде поділене на два різних за змістом розділи. Перший – це карнавальна хода з площі Миру до площі Перемоги, другий – це забави з концертними номерами та виступом світових зарубіжних зірок», - сказав Вячеслав Ткачук.

Ідеї під час наради озвучувалися різні, але найбільшу увагу приділено карнавальній ході. Було вивчено досвід інших міст та країн, а також запропоновані свої бачення Сєвєродонецька в ритмі карнавалу. Після закінчення наради представники пройшлися маршрутом карнавальної ходи, яка планується, з обговоренням організації та влаштуванням флешмобу, який повинен буде відбутися саме на площі Перемоги з великою кількістю учасників.

Відділ культури міськради