Педагоги Сєвєродонецької міської територіальної громади взяли участь в освітньому форумі на Закарпатті

04-07-2023

Педагоги Сєвєродонецької міської територіальної громади на чолі з начальником Управління освіти Ларисою Волченко взяли участь в освітньому форумі в місті Іршава на Закарпатті. Під час цього форуму педагоги познайомилися з міським головою Іршави Віктором Симканинець, начальником відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту м. Іршави Єлізаветою Яцканич, заступником директора Іршавського міського Центру позашкільної освіти Іваном Терпай.

Гостинні освітяни Іршави провели цікаві екскурсії для колег із Сєвєродонецька, познайомили з історією цього краю, легендами та традиціями Закарпаття.

Під час форуму педагоги обмінювалися досвідом своєї роботи, ділилися одне з одним практичними навичками з упровадження освітнього процесу під час воєнного стану. Також для освітян було презентовано електронний освітній ресурс для організації дистанційного навчання – мультимедійний дидактичний матеріал для Нової Української Школи.

Спілкуючись під час цього форуму, педагоги Сєвєродонецька та Іршави  зміцнили зв’язок між сходом і заходом нашої держави, уклавши меморандум про співпрацю, вкотре доводячи, що Україна єдина, незалежна і неподільна. Педагоги Сєвєродонецька та Іршави, так само, як і всіх українських міст, сіл та селищ тримають освітянський фронт. І на сході, і на заході нашої держави, так само, як на півночі і півдні, українці чекають миру, наближають нашу перемогу і вірять в краще майбутнє.

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації