Оперативна інформація по Луганській області станом на ранок 22.12.2022 щодо російського вторгнення

22-12-2022

У Невському та Макіївці поранено місцевих жителів, атаки росіян відбиті поблизу чотирьох населених пунктів, на шахті у Довжанську залишилося працювати три людини замість 300 - інших примусово мобілізували.

Окупанти не припиняють бити по населених пунктах Луганщини, звідки їх вигнали українські військові.

21 грудня через обстріли Невського та Макіївки двох поранених жителів госпіталізовано до лікарень Донеччини.

Жіночка з Невського отримує медичну допомогу в Краматорську, чоловік із Макіївки – в Слов’янську.

Крім цих населених пунктів вчора росіяни обстріляли Новоселівське і Стельмахівку на Куп’янському напрямку.

Вогневе ураження на Лиманському напрямку зафіксовано поблизу Площанки, Червонопопівки та Діброви.

Наші воїни відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Стельмахівки, Площанки і Червонопопівки.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки окупантів.

Також наші захисники збили ворожий БпЛА типу «Форпост» та ще два типу «Ланцет-3».

Українські ракетники і артилеристи уразили три пункти управління та два райони зосередження живої сили противника.

Пораненими окупантами переповнені вже медичні заклади Хрустального, госпіталізують навіть до дитячої лікарні, бо в інших немає вільних місць.

Таких місць достатньо на шахтах – видобувати вугілля нікому.

Так у сусідньому Довжанську в одній із шахт залишилося працювати три чоловіки замість 300 – усіх їх примусово мобілізували.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02dx6hM1uPyt5EwiN7b2C9uriGQNV...]]>