Ви тут:

Олександр Стрюк взяв участь у відкритті Студреспубліки-2021

30-07-2021
Категорія: 

З 30 липня по 1 серпня проходить Луганський обласний етап ХХІІІ Студреспубліки, тема: «Інакша Луганщина — для Нової України».

Організатор  Луганської Студреспубліки-2021 Олексій Семенченко каже, що завдяки участі у стратегічній (оргдіяльнісно-подібній грі) на тему «Інакша Луганщина — для Нової України», студентська молодь нашого регіону має змогу змоделювати сценарії та моделі, які, з одного боку, прогнозують найближче майбутнє, а, з іншого, будуть корисні при втіленні в реальному соціально-політичному процесі. Також учасники обиратимуть студентську владу Луганщини — Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату.

На запрошення організаторів, привітав молодь керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк: «Бажаю вам навчитись чути один одного, приймати спільні та важливі рішення,  розуміти їх цілі, завдання і шляхи їх вирішення. Ви – активна студентська молодь, саме це дає можливість сподіватись, що в самостійному житті  ви зможете займати активну громадянську позицію. Успіху вам та нових прогресивних ідей».

Обговорили питання, які найбільше турбують сєвєродонецьку молодь. Це  і відновлення лісів після минулорічних пожеж на Луганщині,  освітлення кварталів, недостатня представленість міста у відкритому інформаційному просторі, безпека у місті та інші.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
344
0