Олександр Стрюк відзначив медиків з нагоди професійного свята

27-07-2023

У День медичного працівника, який цього року вперше відзначається 27 липня, медичних працівників Сєвєродонецької міської територіальної громади, привітав і відзначив начальник Сєвєродонецької міської ВА Олександр Стрюк:

«З перших днів повномасштабного вторгнення, ви, шановні медики, під ворожими обстрілами героїчно надавали допомогу тим, хто цього потребував. Вже більше року, як всі ми в евакуації, але Ви знайшли сили надшвидко відновили свою діяльність та робите все заради спасіння найдорожчого, що є в людини - її життя та здоров'я. Ми сподіваємось на скорішу деокупацію і будемо працювати у себе вдома. Всім вам дякую за той вагомий внесок у підтримання нашої медицини, її розвиток, за те, що ми працюємо всі разом, а ви докладаєте свої вміння, щоб підтримувати наших переселенців, надавати якісні медичні послуги!»

За багаторічну самовіддану і сумлінну працю, високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу та з нагоди Дня медичного працівника відзначено медиків КНП «Сєвєродонецький центр медико-санітарної допомоги», КНП «Консультативно-діагностичний центр», КНП Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня.

Начальник УОЗ Сєвєродонецької міської ВА Світлана Шведова також звернулась до своїх колег і побажала наснаги на роботі, вдячних пацієнтів і всього найкращого їх сім’ям.

****

На сьогодні сєвєродонецькі медичні заклади, які евакуювались у Дніпро, набирають обертів в обслуговуванні ВПО Сєвєродонецької громади та мешканців Луганщини.

Понад 2000 осіб (дорослих та дітей) щотижня звертаються до КНП «Сєвєродонецький центр медико-санітарної допомоги» у місті Дніпро. Там же оформлюються більше сотні декларацій за тиждень.

КНП Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня за тиждень надає близько 1000 консультацій, здійснює кілька десятків рентгенологічних досліджень, близько пів тисячі лабораторних досліджень, ультразвукові та ендоскопічні обстеження. До СМБЛ можна звернутись за адресою: м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 22.

Щотижня виїжджає мобільна медична бригада КНП «Консультативно-діагностичний центр» до населених пунктів Дніпропетровщини. За час прийому лікарі оглядають близько 50 пацієнтів. До Консультативно-діагностичного центру можна звернутись за адресою: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11.

Щоденно медична сестра знаходиться у гуманітарному хабі Сєвєродонецької МВА у м. Дніпро, пр. П.Калнишевського, 27К, де здійснює видачу лікарських засобів, отриманих в якості гуманітарної допомоги, вимірює тиск та у разі необхідності надає долікарську медичну допомогу.