17 лютого керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк Олександр Стрюк поздоровив вихованку КДЮСШ1 Софію Шередегу з присвоєням їй звання «Майстер спорту України» з тенісу настільного. Для цього він завітав до зали проведення тренувань спортсменів з тенісу настільного, що знаходиться в приміщенні КДЮСШ1 по вул. Федоренко, 33. Він разом з начальником відділу молоді та спорту ВЦА м.Сєвєродонецьк Юрієм Кузьменко і директором КДЮСШ1 Едуардом Чеботарьовим в урочистій атмосфері привітав Софію та її тренера Олександра Мініна в колі колег та вихованців.

«Я дуже поважаю працю спортсменів - вона важка і повсякденна. Я Вас вітаю з таким досягненням. Це надзвичайна подія для міста. Отримати таке високе звання в такому юному віці – це дуже поважно», - звернувся Олександр Стрюк до присутніх та безпосередньо до Софії Шередеги. Керівник військово-цивільної адміністрації привітав і Олександра Мініна - тренера-наставника юної талановитої спортсменки.

Від відділу молоді та спорту ВЦА м.Сєвєродонецьк Софію Шередегу за високі досягнення нагороджено Грамотою, а її тренера Олександра Мініна – Подякою.

Слід зазначити, що Софія Шередега – це вже друга вихованка Олександра Мініна, яка отримала високе звання «Майстер спорту України». До неї, літом 2020 року Майстером спорту України стала Вероніка Матюніна.

Вихованці КДЮСШ1, як і інших комунальних спортивних закладів міста, постійно тренуються та покращують свої вміння та навички, тож сподіваємося, що в Сєвєродонецьку підростають нові, не менш талановиті спортсмени, які досягнуть найвищих п’єдесталів.

Інформаційна довідка: В 2019 році Софія Шередега посіла 1 місце серед кадетів до 15 років, а в команді - 3 місце на кубку України серед дорослих.

В 2020 році Софія зайняла 3 місце турнір найсильніших кадетів України топ-12, 2 місце в Чемпіонаті України до 15 років, 1 місце на Чемпіонаті України серед юніорів до 18 років, 2 місце - в рейтингу серед кадеток до 15 років.

З початку 2021 року талановита сєвєродонецька спортсменка посіла 3 місце в Чемпіонаті України серед дорослих.

Матеріали по темі:

«У Сєвєродонецьку з’явилася нова Майстер спорту України»

]]>Одними з кращих серед ТОП 12 на змаганнях у Києві стали тенісистки Сєвєродонецька]]>