ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕНЕСЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

12-03-2021

В зв’язку з великою кількістю бажаючих прийняти участь в громадських слуханнях з обговорення проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку та неможливістю забезпечити карантинні заходи для запобігання поширенню короновірусної інфекції при проведенні громадських слухань в залі засідань будівлі ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, бульвар Дружби Народів, 32, III поверх, громадські слухання щодо обговорення проєкту «Внесення змін та доповнень до Генерального плану м. Сєвєродонецька Луганської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку переносяться в Міський палац культури, про дату проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.