Одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 78 тис. грн. призначено 16 мешканцям Сєвєродонецької громади

05-09-2023

За результатами розгляду звернень громадян до Сєвєродонецької міської військової адміністрації про призначення матеріальної допомоги комісія призначила 16 громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах, допомогу на загальну суму 78 тис. грн. Допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених особою внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій, хіміотерапії тощо (відповідно до Положення про порядок надання у 2023 році одноразової грошової допомоги  мешканцям територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023 №419ВА).

Також виплачено матеріальну допомогу члену сім’ї загиблої особи з числа Захисників та Захисниць України, які  загинули внаслідок воєнних дій у період запровадження воєнного стану, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, на суму  15 000 грн. Ця виплата здійснюється відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги особам з числа учасників АТО/ООС, воєнних дій у період запровадження воєнного стану в Україні та членам їх сімей у 2023 році,  затвердженого розпорядженням начальника Сєвєродонецької міської ВА від 20.07.2023  №414ВА.

Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами: https://sed-rada.gov.ua/upravlinnya-soczahistu-naselennya/telefoni-garya...

За даними Управління соціального захисту населення СМВА