Нарада щодо створення Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади

06-03-2019

5 березня під головуванням в.о. міського голови Вячеслава Ткачука проведено нараду з селищними і сільськими головами сусідніх з Сєвєродонецьком населених пунктів, керівництвом і працівниками структурних підрозділів виконавчих органів міськради щодо створення об’єднаної територіальної громади.

Від Боровенської сільської ради була присутня сільський голова Олена Середа, від Єпіфанівської сільської ради – сільський голова Наталія Остоверхова, від Чабанівської сільської ради – сільський голова Олександр Кочерга, від Сиротинської селищної ради – селищний голова Василь Попов, від Борівської селищної ради – селищний голова Лідія Афанасьєва.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук зазначив: «Створення Сєвєродонецької об'єднаної територіальної громади в рамках адміністративно-територіальної реформи, в цілому по Україні, є єдиним випадком утворення такого великого об'єднання населених пунктів з містом обласного значення. Пріоритет в такому об'єднання ми віддаємо перспективам економічного зростання та покращення життя людей. Ми ретельно іта відповідально продовжуємо підготовку до прийняття рішення на сесії про створення Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади. Крім того, незважаючи на те, що рішення про об’єднання ще не прийняте, ми розвиваємо послуги, особливо медичні, для наших потенційних членів громади одинакові як і для сєвєродончан.

Затверджено єдиний зразок технічного паспорту території. Така однозначність надає можливість участі в державних та міжнародних програмах по розвитку ОТГ. Плануємо, що в другому кварталі наше рішення надамо на експертизу до Луганської облдержадміністрації».

Учасники заходу поділилися думками про проблемні питання, які стримують процес створення Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади.

На нараді з актуальними питаннями виступили Наталія Остоверхова та Лідія Афанасьєва.

Директор Департаменту економічного розвитку міськради Андрій Вернер розповів про можливості та пріоритетність участі ОТГ в міжнародних проектах ПРООН і USAID.

За результатами наради надано протокольні доручення щодо виконання рішення міськради по наданню медичних послуг жителям сусідніх з Сєвєродонецьком населених пунктів у міських поліклініках і лікарнях та організації виїзних зустрічей на території населених пунктів, які будуть входити до Сєвєродонецької об’єднаної територіальної громади.