Ви тут:

Напередодні Дня міста Сєвєродонецьк отримав нову техніку

22-05-2019
Категорія: 

22 травня, напередодні святкування 85-ї річниці Сєвєродонецька, міським комунальним підприємством «Сєвєродонецькомунсервіс» отримано чергову партію нової техніки для благоустрою міста.

 В.о. міського голови Вячеслав Ткачук під час робочої наради на КП «СКС» зазначив: «Є програма розвитку комунальних підприємств, по якій депутатським корпусом виділено фінансування на техніку для благоустрою міста: прибирання, проведення дорожньо-ремонтних робіт, вивезення сміття тощо. Сьогодні ми отримали за результатами тендерної закупівлі техніку спецпризначення, що дозволить утримувати дороги та вулиці нашого міста в більш належному стані. Виділено кошти на дорожнє обладнання. Очікуємо поставку ще двох одиниць техніки.  Це стало можливим завдяки нашій новій команді. Вдячний депутатам за підтримку ініціатив керівництва міста та КП «СКС», яке очолює Віталій Постільга. Я неодноразово наголошував, що головна мета нашої команди – відродження Сєвєродонецька, і я задоволений, що ми спільно це робимо».

Генеральний директор КП «Сєвєродонецькомунсервіс» Віталій Постільга повідомив: «Завдяки спільній роботі міської влади та депутатів наше підприємство має змогу оновлювати необхідну техніку, що дає можливість якісно і швидко виконувати покладені на нас завдання.

До речі, отримана сьогодні техніка багатофункціонального використання (тягачі+снігоочищення),  завдяки економним двигунам дає можливість значно менше використовувати паливномастильні матеріали. Найближчим часом ми очікуємо ще партію нової техніки. Крім того, ми активно займаємося модернізацією та ремонтом тієї техніки, яка буде використовуватися в осінньо-зимовий період».

 

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
582
0