Ви тут:

Нагороджено переможців V ювілейного фестивалю «Наша надія – мир на Донбасі»

11-02-2021
Категорія: 

10 лютого в Сєвєродонецькому міському Палаці культури відбулося нагородження місцевих переможців V ювілейного міського відкритого конкурсу-фестивалю «Наша надія – мир на Донбасі». Захід проводився в номінаціях з вокалу, хореографії, оригінального жанру та особливих зірок. Було подано більше 120 заявок на участь. Загалом прийняло більше 300 учасників з міст Сєвєродонецьк, Дніпро, Лисичанськ, Кремінна, Привілля, а також селищ Преображенне та Стельмахівка. Конкурс проходив в новому форматі – дистанційно. Але це не завадило провести його на високому рівні, яке оцінювало професійне журі. Досягнута основна мета: було знайдено творчі, талановиті особистості та встановлено нові контакти заради досягнення миру на Донбасі.

В церемонії нагородження прийняли участь керівник військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецька Олександр Стрюк та його заступник Ірина Степаненко.

Олександр Стрюк звернувся до переможців та організаторів конкурсу: «Дуже приємно дивитися на ваші святкові обличчя. Нехай сьогоднішня подія залишиться у ваших серцях назавжди. Бажаю вам успіхів та натхнення у вашій творчості!»

Після привітань та поздоровлень відбулося нагородження, яке переривалося тільки гучними оплесками та творчими виступами.

Переможцями V ювілейного міського відкритого конкурсу-фестивалю «Наша надія – мир на Донбасі» від Сєвєродонецька стали:

Номінація: ВОКАЛ  СОЛО  І вікова категорія  (до 9 років) Досвідчені виконавці

- Аліса Тихонова - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2» – І місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО  І вікова категорія  (до 9 років) Висхідні зірки

- Тетяна Жарова - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 1» – І місце

- Євген Кирилов  – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – ІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО ІІ вікова категорія (від 10 до 12 років) Досвідчені  виконавці

- Орина Бенецька - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 1» – І місце

- Лілія Тєрпак – Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені  Сергія Прокоф’єва» – ІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО ІІ вікова категорія (від 10 до 12 років) Висхідні  зірки

- Ярослава Дубова - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 1» – ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО ІІІ вікова категорія (від 13 до 16 років) Висхідні зірки

- Вероніка Ткачова - Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені  Сергія Прокоф’єва» – ІІ місце

- Катерина Русс - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 1» – ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО IV вікова категорія (від 17 до 19 років) Досвідчені виконавці

- Микола Будник - Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені  Сергія Прокоф’єва» – І місце

- Олексій Пархоменко  - Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені  Сергія Прокоф’єва» – ІІ місце

- Єлизавета Фадєєнко  - Обласний комунальний заклад «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені  Сергія Прокоф’єва» – ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО IV вікова категорія (від 17 до 19 років) Висхідні зірки

- Аліна Соловйова  - Середня загальноосвітня школа № 4  ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО V вікова категорія (від 20 до 35 років) Висхідні зірки

- Інна Єрмоленко – ІІ місце

- Яна Коротких – ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО VI  вікова категорія (СТАРШЕ 36 РОКІВ)  Висхідні зірки

- Світлана Кравченко – філія комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» с. Метьолкіне  ІІ місце

Номінація ВОКАЛ СОЛО VI  вікова категорія (СТАРШЕ 36 РОКІВ) Досвідчені виконавці

- Лоліта Семерня - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2» – І місце

Номінація ВОКАЛ МАЛІ Форми  І вікова категорія  (до 9 років) Досвідчені виконавці

- Гурт «Конфеті» філія комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» с. Сиротине  Керівник Ганна Погорєла ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ МАЛІ Форми  ІІІ вікова категорія  (від 13 до 16 років) Висхідні зірки

- Ангеліна Матвієнко та Мадіна Чегорко  - філія комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» с. Борівське  Керівник Ляна Одинець    ІІ місце

Номінація ВОКАЛ МАЛІ Форми  VІ вікова категорія  (старші 36 років) Досвідчені виконавці

- Квартет вокального ансамблю викладачів комунального закладу «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 1»  - І місце

- Тріо вокального ансамблю викладачів комунального закладу «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 2»  - ІІ місце

Номінація ВОКАЛ МАЛІ Форми  VІ вікова категорія  (старші 36 років) Висхідні зірки

- Тріо «ОРХІДЕЯ» - філія комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» с. Сиротине  - І місце

- Тріо народного хору ветеранів «Надія» комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» - ІІ місце

- Народний хор  «Козачі наспіви»    комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» - ІІІ місце

Номінація ВОКАЛ ВЕЛИКІ форми  І вікова категорія  ( до 13 років) Висхідні зірки

- Вокально-інструментальний ансамбль  «Чумацький шлях» - Комунальний позашкільний навчальний заклад «Сєвєродонецька дитяча музична школа № 1» Керівник  Олена Кісельова  – І місце

Номінація ВОКАЛ  ВЕЛИКІ форми  ІІ вікова категорія  (від 14 років до 36 років ) Досвідчені виконавці

- Зразковий дитячо- юнацький вокальний ансамбль «УСМІШКА» міського Центру дитячої та юнацької творчості.  Керівник Ольга Панаріна  - І місце

Номінація ВОКАЛ ВЕЛИКІ форми  ІІ вікова категорія  ( від 14 років до 36 років) Висхідні зірки

- Народний ансамбль естрадної пісні «ЛУЧ» комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури». Керівник  Олена Нежибовська  - І місце. До речі, їх виступом було розпочато захід.

- Вокальний ансамбль «Гармонія»  та «Baby Boom»  Сєвєродонецький дитячо-юнацький комплекс «Юність»  - ІІ місце

Номінація ВОКАЛ ВЕЛИКІ форми  ІІІ вікова категорія  ( від 36  до 90 років) Висхідні зірки

- Народний хор «Козачі наспіви» - комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури – Керівник Іван Крохмаль  - І місце

- Народний хор ветеранів «Надія» комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури – Керівник Юрій Чепелєв  - ІІ місце

- Вокальний ансамбль «Хуторянки» філія комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» с. Метьолкіне  - ІІІ місце

Номінація ХОРЕГОРАФІЯ ОСОБЛИВІ ЗІРКИ

- Театральний клуб дітей та молоді з особливими освітніми потребами "Ми разом" Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості - Керівник Аліна Тимощенко – І місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ СОЛО  (до 15 років) Висхідні зірки

- Ксенія Дегтяренко -  учасниця зразкового хореографічного колективу «ГРАН - ПРІ»  Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості - Керівник Світлана Росадкіна – І місце

- Регіна Морозова  - учасниця зразкового хореографічного колективу «ГРАН - ПРІ»  Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості  - Керівник Світлана Росадкіна – ІІ місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ СОЛО  (до 17 років) Висхідні зірки

- Анна Бєловол - учасниця зразкового хореографічного колективу «ГРАН –ПРІ» Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості  - Керівник Світлана Росадкіна – І місце

- Марія Нарцева - учасниця колективу сучасного танцю «ДЕЙМОС»  Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ»  Керівник Тетяна Самойленко  - ІІ місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ МАЛІ ФОРМИ  колективів  (до 13 років) Висхідні зірки

- Злата Чернобай та Марія Птушка - учасниці зразкового хореографічного колективу «ГРАН –ПРІ»  Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості  - Керівник Світлана Росадкіна – І місце

- Марія Синчина та Влада Гашенко – учасниці зразкового хореографічного колективу «ГРАН –ПРІ»  Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості  - Керівник Світлана Росадкіна – ІІ місце

- Зразковий художній колектив естрадного танцю «ТРИУМФ» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ»  Керівник Анастасія Третяк - ІІІ місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ ВЕЛИКІ  ФОРМИ  колективів  (до 13 років) Досвідчені виконавці

- Зразковий ансамбль бального танцю «Мрія» комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» - керівник Віра Кулакова І місце 

- Хореографічний колектив «Зоряни»  комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» - керівник Руслана Гайда  ІІ місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ ВЕЛИКІ  ФОРМИ  колективів  (до 13 років) Висхідні зірки

- Шоу-студія «Експромт» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ»  Керівник Віра Бондарєва  - І місце

- Шоу-студія «Експромт» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ»  Керівник Віра Бондарєва  - ІІ місце

- Колектив естрадного танцю «Джаліла»  Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ» Керівник Анастасія Колеснікова  - ІІІ місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ МАЛІ  ФОРМИ  колективів  (до 25 років) Висхідні зірки 

- Зразковий художній колектив естрадного танцю «ТРИУМФ» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ» Керівник Анастасія Третяк   - І місце

- Шоу-студія «Експромт» Сєвєродонецького дитячо-юнацького комплексу «ЮНІСТЬ»  Керівник Віра Бондарєва  - ІІІ місце

Номінація ХОРЕОГРАФІЯ ВЕЛИКІ  ФОРМИ  колективів  (до 25 років) Досвідчені виконавці

- Збірний колектив з учасників Народного ансамблю бального танцю «Еврика», керівник Сергій Кулаков, Зразкового ансамблю естрадного танцю «Талісман», керівник Наталія Караченцева, Колективу сучасної хореографії «DKdance», керівник Яна Кормило  комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» -  І місце

- Колектив сучасної хореографії «DKdance» комунального закладу «Сєвєродонецький міський Палац культури» Керівник Яна Кормило ІІ місце.

Всі учасники фестивалю отримали сертифікати участі в конкурсі. Переможці одержали дипломи та цінні подарунки.

 





Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (4 оценок)
1422
0