На площі Миру розпочалося святкування 7-ї річниці визволення Сєвєродонецька від незаконних військових формувань

22-07-2021

22 липня святкування 7-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних військових формувань розпочалося з урочистого заходу на площі Миру біля пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Віталієвичу Радієвському.

До присутніх звернувся керманич Луганщини Сергій Гайдай: «Вітаю всіх! Сьогодні дуже важлива дата для нас. Я сьогодні зранку, коли дивився стрічку новин у Фейсбуці, на сторінці Ірини Болткової побачив слова, які прозвучали у звільненому Сєвєродонецьку 7 років тому – «Місто вільне. Живіть спокійно».* Мені здається, що більше нічого говорити не треба. Це дійсно головні слова, що місто Сєвєродонецьк стало вільним від загарбників. Я дуже хотів би, що б їх ніколи в житті нам не довелося повторювати саме тут, у Сєвєродонецьку. Але я впевнений, що ці слова ми із вами обов’язково скажемо в Луганську. Вітаю вас усіх зі святом! Слава Україні!»

Керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк також привітав учасників заходу: «Доброго дня, шановна громада! Доброго дня, шановні присутні! Дозвольте привітати вас всіх з 7-ю річницею визволення міста Сєвєродонецька. В цей день ми вітаємо наших воїнів, наших захисників. Ми радіємо тому, що місто знаходиться в мирній Україні, може розвиватися, процвітати і давати надію на майбутнє. Вітаю зі святом! Слава Україні!»

А за мужність і героїзм, проявлені під час бойових дій, вірність військовій присязі та з нагоди 7-ї річниці визволення міста Сєвєродонецька від незаконних збройних формувань Олександр Стрюк вручив грамоти та цінні подарунки від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації працівникам правоохоронних структур Вадиму Колгану, Юрію Пасічнику, Андрію Решетнякову та Олександру Фурсі.

До привітань приєдналися представники духовенства та учнівська молодь Сєвєродонецька.

Учасники урочистих зборів вшанували загиблих захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника генерал-майору Національної Гвардії України Олександру Радієвському.

Після завершення урочистостей на площі Миру, всі бажаючі відправилися на відкриття меморіальних дощок українським воїнам - захисникам Сергію Дрогіну (у приміщенні ЗОШ № 20) та Тихону Курбатову (на будівлі загальноосвітньої школи у селі Нова Астрахань), які загинули від куль російських терористів-окупантів.

* Слова «Місто вільне. Живіть спокійно» належать Олександру Радієвському. Він їх сказав містянам у день звільнення Сєвєродонецька від російських бойовиків – 22 липня 2014 року на сходинках будівлі міської ради.

Средняя: 5 (3 оценок)