На Луганщині до реєстру знищеного та пошкодженого майна внаслідок російської військової агресії внесено майже 40 тисяч інформаційних повідомлень

15-08-2023

]]>Департамент економічного  розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА]]> інформує, що станом на 14.08.2023 в Луганській області подано 39747 інформаційних повідомлень (ІП) про пошкоджене/знищене нерухоме майно.

Військовими адміністраціями територіальних громад опрацьовано 34840 ІП. З них:

- дані, вказані громадянами в 26988 ІП, внесені до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (РПЗМ);

- 7852 ІП не підлягають обробці (через дублювання, не коректні дані, зокрема щодо адреси, власника майна тощо).

Всього до РПЗМ внесено 29832 об’єктів нерухомого майна (ОНМ), у тому числі 9834 будівлі, 19998 приміщень.

Реєстраторами Сєвєродонецької міської військової адміністрації згідно ]]>інфографіки]]> опрацьовано 11483 ІП, в процесі обробки - 2996.

За ]]>статистикою]]> внесення об'єктів нерухомого майна до РПЗМ Сєвєродонецька міська територіальна громада за співвідношенням по області має 34,9%, що є найбільшим показником. За нею  Попаснянська - 17,8%, Рубіжанська - 16,3%, Лисичанська - 15,7% та інші.

В Департаменті нагадують:

- тільки наявність у РПЗМ даних про пошкоджене чи знищене майно дасть можливість власнику отримати допомогу на його відновлення, компенсацію чи відшкодування в разі його знищення;

- подати ІП можна через засоби Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, з використанням мобільного додатка Порталу Дія або через адміністратора центру надання адміністративних послуг чи нотаріуса;

- коректна та якомога повна інформація, вказана вами в ІП суттєво прискорить його опрацювання;

- якщо ви вже подавали ІП з коректними даними, повторно його подавати не потрібно – це тільки уповільнить обробку інших ІП.

]]>https://www.facebook.com/economyloga/posts/pfbid02VADmQFj4eMaMSfB7aPMHe2...]]>