На базі СМЦДЮТ відбувся науково-практичний семінар

26-11-2020

24 листопада 2020 року на базі Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості  відбувся обласний науково-практичний семінар «Українське хореографічне мистецтво як засіб національно-патріотичного виховання особистості».

Захід проводився в рамках проєкту професійного розвитку та плану роботи міського методичного об’єднання  керівників гуртків.

Організаторами семінару виступили Луганський інститут післядипломної педагогічної освіти та відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.

У роботі семінару взяли участь 20 педагогів із Попаснянського, Марківського, Кремінського, Білокуракинського районів  та міст: Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Старобільськ.

Зокрема, ключовими питаннями семінару були:

- національно-патріотичне виховання особистості засобами хореографічного мистецтва;

- аналіз стану хореографічної освіти на сучасному етапі.

Захід складався з трьох блоків:

- практикум за темою: «Специфіка роботи хореографічного колективу», який провела керівник хореографічного колективу «ДІАМАНТ» Наталія Котелевська. Під час практикуму учасники семінару виконали розминку, ритмічні танцювальні вправи та окремі елементи класичного і народного танцю;

- практичне заняття за темою: «Творче обличчя хореографічного колективу», яке провела керівник Зразкового хореографічного колективу «ГРАН-ПРІ», керівник гуртка-методист Світлана Росадкіна. Увага учасників заходу була спрямована на ознайомлення з хореографічним колективом «ГРАН-ПРІ», особливостями організації та проведення хореографічних занять, виконання практичних вправ на розтяжку, укріплення м'язів, створення акробатичних трюків і постановку танцю;

- практикум з акторської майстерності за темою: «Хореографічний колектив як запорука культурно-творчого розвитку дитини». Його проводила завідувач відділом художньої творчості, керівник театрального колективу «ТАНДЕМ», керівник гуртка-методист Інна Жорнік.

На даному етапі учасникам семінару було запропоновано ознайомитись з поняттями: «міміка», «жест», «пантоміма»; динамічними акторськими вправами, інтерактивними завданнями та іграми, спрямованими на сприйняття темпоритму, розвиток координації рухів, уваги і пам’яті.

На останок учасники семінару відвідати виставку керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Скринька натхнення».

Надихнувшись майстерністю педагогів та вихованців СМЦДЮТ , теплом їхніх сердець, усі учасники семінару  домовились про наступну зустріч з колегами та творчістю.

Відділ освіти ВЦА міста Сєвєродонецьк