Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») розпочато

27-02-2020

25-26 лютого на базі СЗШ № 18  в рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») відбувся конкурс творчо-мистецьких звітів «Ватра» для роїв «Новаків», «Джур», «Молодих козаків» закладів загальної середньої освіти міста Сєвєродонецька.

Наймолодші учасники «Новаки» представляли свої рої: назву, гасло. Засобами національного костюму, пісні, хореографії,  інсценування, художнього слова доводили глядачам і журі про те, хто такі козаки,  як важливо бути справжнім патріотом і робити добрі справи.

«Джури» та «Молоді козаки» у своїх виступах розповіли проукраїнське козацтво, Українську революцію 1917-1921 років, про історичні та сучасні події щодо боротьби України  за суверенітет і незалежність, видатнихособистостей визвольних змагань за українську соборну державність тощо.

Журі, до складу якого увійшли представники Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді,  члени міського штабу з підготовки та проведення Гри:  начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Віталій Невеселий, головний спеціаліст відділу освіти Сєвєродонецької міськради Наталія Гаввіна,  Наказний Отаман Луганського округу СКО України   генерал-майор Геннадій Марченко, представник ЦК ТСО  України в Луганській області, Голова Луганської обласної організації  ТСО України,  високо оцінили підготовку та виступи дітей.

Далі на рої чекають змагання зі стрільби.

Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 5 (2 оценок)