Міська комісія ТЕБтаНС: посилення заходів з протидії поширенню на території Сєвєродонецької МТГ COVID-19

06-10-2021

На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБтаНС) прийнято низку доручень щодо заходів із протидії поширенню на території Сєвєродонецької міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Головував на засіданні керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк.

Метою засідання було виконання звернення заступника секретаря ради Національної безпеки та оборони України Олексія Соловйова стосовно того, що згідно з результатами моніторингу та аналізу епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в країні гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, епідемічна ситуація в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді погіршилась, рівень захворюваності на 28.09.2021 становить 577 випадків на 100 тис. населення.

Начальник управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ВЦА доповіла, що станом на 04.10.2021 в КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» знаходиться на лікуванні 151 особа, хвора на гостру респіраторну хворобу COVID-19, в той час на централізованому кисні – 28 осіб.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила інформацію щодо епідемічної ситуації на території Сєвєродонецької міської територіальної громади взяти до відома.

Головуючим було доручено підприємствам, установам та організаціям Сєвєродонецької міської територіальної громади неухильно виконувати протиепідемічні заходи та обмеження, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 (із змінами) для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Крім того, на комісії було зазначено про необхідність постійного проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення громади щодо важливості вакцинації проти COVID-19.

За інформацією відділу цивільного захисту, екологічної безпеки та охорони праці Сєвєродонецької міської ВЦА

Средняя: 3.5 (2 оценок)