Медіа із прифронтових та деокупованих територій можуть отримати грант до 2 мільйонів гривень

08-11-2023

Грантовий конкурс для підтримки медіа з 11 регіонів оголосив проєкт Ukrainian Media Solutions. Йдеться про Херсонську, Миколаївську, Одеську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську, Донецьку, Луганську, Сумську, Чернігівську та Київську області. Про це повідомляє Центр розвитку незалежних ЗМІ в Україні.

Його мета – підтримати медіа, які висвітлюють відновлення громад, їх щоденне життя, діяльність суспільства та органів влади.

До участі запрошують регіональні й локальні ЗМІ із прифронтових та деокупованих територій, а також із ТОТ, які переїхали до безпечніших областей.

У межах конкурсу малі та середні медіа зможуть отримати до 1 мільйона гривень, великі – до 2 мільйонів гривень.

Для участі необхідно заповнити форму за ]]>посиланням]]>. Дедлайн – 9 листопада 2023 року (до 19:00).

Деталі конкурсу можна переглянути ]]>тут]]>.

]]>https://minre.gov.ua/2023/11/05/media-iz-pryfrontovyh-ta-deokupovanyh-te...]]>