ЛОВА: Чотири населені пункти Луганщини безуспішно атаковані росіянами, окупанти все частіше розміщують військових в школах та медичних закладах, водночас із Сєвєродонецької лікарні вони вивезли все обладнання

12-11-2022

11 листопада підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, М’ясожарівки, Макіївки і Білогорівки.

Із танків та різнокаліберної артилерії росіяни обстріляли територію навкруги шести населених пунктів Луганщини на Куп’янському та Лиманському напрямках.

Крім вищеназваних, це також Невське і Стельмахівка.

На тимчасово окупованих територіях росіяни все частіше використовують будівлі та територію релігійних організацій, закладів освіти і охорони здоров’я для розміщення військовослужбовців та техніки.

Вогневі позиції мінометів і артилерії також облаштовують навкруги, таким чином прикриваючись населенням та працівниками цих закладів.

Водночас із лікарні в Сєвєродонецьку вони вивезли практично все сучасне обладнання, лишивши медичних працівників, які погодились співпрацювати з окупантами, фактично наодинці із засобами надання первинної допомоги.

Що вивезли – то погано. Але це є добрим знаком – ворог остерігається наближення ЗСУ.

Бо українська авіація протягом минулої доби завдала по росіянам 16 ударів.

Під ураження потрапили 13 районів зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 3 позиції зенітно-ракетних комплексів противника.

За минулу добу наші воїни збили мінімум один ворожий БпЛА «Орлан».

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони уразили 2 пункти управління, 9 районів зосередження живої сили, озброєння і військової техніки та 2 інші важливі військові об’єкти окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02FNeWtoNPB5xhaGz6GxNUAirtLPp...]]>