Ви тут:

Льодовий Палац спорту має бути лише в комунальній власності міста

19-04-2018
Категорія: 

]]>Народний депутат України Сергій Шахов на пленарному засіданні Верховної Ради звернувся з цього приводу до Прем’єр-міністра]]>:

- Як можна назвати людей, які грабують сьогодні дітей, які забирають у дітей останнє? Біда сталася на Луганщині. Знову таки в Сєвєродонецьку. Пів року тому було захоплено Льодовий Палац. Це серце й перлина Сєвєродонецька – обласного міста. Я звернувся особисто до Генерального прокурора і миттєво ми отримали арешт на це приміщення. Але цих людей можна назвати не просто фашистами. Гірше навіть, ніж фашисти. Я сьогодні звертаюся до Міністра юстиції негайно скасувати реєстрацію права власності на Льодовий Палац за РВС Банком. Звертаюся сьогодні до Прем’єр-міністра проконтролювати цю ситуацію.

Для довідки: 22 листопада 2017 року держреєстратор, зловживаючи своїми повноваженнями, без законних правових підстав, діючи протиправно та в інтересах ПАТ «РВС Банк», здійснив перереєстрацію права власності на будівлю Льодового Палацу спорту м. Сєвєродонецька з комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька на користь ПАТ «РВС Банк». Льодовий Палац спорту відтоді не є комунальною власністю і згідно з чинним законодавством міськрада не має права утримувати приватну власність.

Слідчим відділом Сєвєродонецького ВП ГУНП в Луганській області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за фактом незаконної перереєстрації права власності, в результаті чого посадові особи ПАТ «РВС Банк» шляхом обману заволоділи Льодовим Палацом спорту.

Ухвалою слідчого судді Сєвєродонецького міського суду від 04.12.2017 року накладено арешт на нерухоме майно шляхом заборони відчуження будівлі Льодового Палацу спорту будь-якими особами у будь-який спосіб.

У зв’язку з цим не має можливості за кошти міськради утримувати та користуватися спортивною будівлею і спорудою «Льодовий Палац спорту». На засіданні позачергової сорок третьої сесії міської ради, яке відбулось 6 квітня 2018 року депутатами було прийняте рішення тимчасово припинити функціонування Льодового Палацу спорту. Відділу молоді та спорту міськради доручено забезпечити збереження матеріально-технічного обладнання, яке знаходиться на балансі закладу, до вирішення питання щодо незаконності перереєстрації права власності на цю споруду. В суді розглядається справа про визнання недійсним договору іпотеки. Крім того, депутати прийняли відповідне звернення до Президента України та Генерального Прокурора України з вимогою щодо захисту прав та законних інтересів територіальної громади м. Сєвєродонецька, порушених внаслідок рейдерських дій ПАТ «РВС Банк»

Міський голова Сєвєродонецька Валентин Казаков на сорок четвертій (черговій) сесії міськради ознайомив присутніх з останнім подіями навколо Льодового Палацу:

- Тривають дії правоохоронних органів. Ми разом з першим заступником Ігорем Слєсарєвим були на нараді за участі працівників правоохоронних органів та прокуратури високого рівня. Розроблено програму дій. Прокурор області повідомив, що всі сили кинуто на повернення Льодового Палацу у власність громади міста. І це правильно. 

Народний депутат України Сергій Шахов підняв це питання на дуже високий рівень. Льодовий Палац має бути у власності міської ради, нашої територіальної громади. 

Працівники установи до повернення Льодового Палацу у власність територіальної громади будуть переведені до інших комунальних закладів міста. 

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв також звернувся до депутатів, представників громадськості та працівників Льодового Палацу:

- Хочу пояснити, що на рейдерському захопленні спортивної перлини міста вами хочуть маніпулювати деякі містечкові політикани. Я в своєму житті ніколи не був популістом. Але є люди, які на нашому горі, на нашій біді намагаються зробити свій піар. Нещодавно колишній заступник міського голови з лінії спорту, виступаючи на телебаченні, сказав: «Так, я знав, що 22 листопада минулого року вкрали Льодовий Палац. Ну, я вважаю, що його не вкрали. Тому ми витратили 1,5 млн. гривень бюджетних коштів на його утримання». І палець об палець не вдарив, щоб подати до судів позови і вже до цього часу відсудити у грабіжників Льодовий Палац.

Сьогодні у Верховній Раді України народний депутат Сергій Шахов з трибуни звернувся до міністра Міністерства юстиції України з вимогою, щоб комісія негайно розглянула питання про скасування реєстрації та переходу права власності. Хочемо ми цього, чи не хочемо, але є юридичний факт - власником Льодового є банк. Що зараз пропонують деякі популісти та політикани? Щоб депутати дозволили зайти нашим дітям в приватну власність. 

Перше питання. А якщо, не дай Господь Бог, там відбудеться нещасний випадок? Хто понесе відповідальність за те, що в приватній власності постраждає дитина?

Друге питання. Зараз банк напише заяву в правоохоронні органи на депутатський корпус: на якій підставі депутати дозволили займатися в спортивній секції у споруді, яка знаходиться в приватній власності. 

Наразі всі сили кинуті для того, щоб повернути Льодовий Палац в комунальну власність. Нажаль, зараз міська рада не має жодного права приймати будь-які фінансові рішення стосовно Льодового Палацу тому, що у нас його вкрали! Власником є банк, і ми вже цей факт перевіряли. У Реєстрі права власності  зазначений саме РВС-Банк як власник, а не територіальна громада міста Сєвєродонецька.

Шановні працівники Льодового палацу спору! Буде вжито максимум заходів для захисту ваших трудових прав! Є мій кабінет - приходьте, є кабінет заступника міського голови з соціальних питань Інни Валентинівни Фесенко. Всі питання будемо вирішувати! І менше слухайте популістів, які влаштували піар на цій біді, які за шість місяців палець об палець не вдарили і повірте, якби ми цей факт не розкрили два тижні тому, місто остаточно б втратило Льодовий Палац, і ніхто нічого не зміг би зробити. Тому, будь ласка, прибираємо емоції і докладаємо максимум зусиль для повернення Льодового Палацу спорту у власність Сєвєродонецька.

Нічиї трудові права порушені не будуть, і Льодовий буде власністю територіальної громади міста. Я так думаю! Знаю! І ми цього доб'ємося!

Звернувся до депутатів, працівників підприємства, жителів міста й депутат Сєвєродонецької міської ради Ігор Бутков:

- Суди по Льодовому тривали вже півтори року до моменту, коли у нас його вкрали. Льодовий у власність міста ми повернемо - я у цьому впевнений. Тому, шановні працівники підприємства, Валентин Казаков правий. Вам будуть платити зарплату, ви повинні ходити на роботу весь цей час. А за три місяці, я думаю, ми Льодовий повернемо назад, і ви будете там законно працювати, як і працювали.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Рейтинг: 
1
Средняя: 1 (1 оценка)
849
0