Лист про наболіле та вдячність людині, яка допомогла

14-01-2020

В нашій державі до органів влади щоденно звертаються десятки тисяч людей, а крім того, надходить величезна кількість звернень, скарг та пропозицій. Не є винятком і Сєвєродонецька міська рада. За інформацією відділу звернень громадян до міськради щорічно надходить більше десяти тисяч звернень (2019 рік - 11845). Всі питання відповідно до повноважень та компетенції прискіпливо й кваліфіковано розглядаються. Проте є такі життєві питання, які потребують негайного вирішення. Так сталося і з одинокою пенсіонеркою Клавдією Петрівною Гавукчьян, якій необхідно було робити чергову операцію. Достатніх коштів в жінки у зв’язку з життєвими проблемами не було, а допомоги очікувати не було від кого, бо близької рідні не залишилося. Зі своєю бідою вона звернулася до депутата Сєвєродонецької міської ради Ігоря Буткова, який відгукнувся на її біду. Як з’ясувалося, Клавдія Петрівна вже кілька років тому зверталася з проханням по допомогу у лікуванні до Ігоря Миколайовича і отримала її. Отримала її і вдруге. Жінка наскільки розчулилася, що написала листа та зі сльозами радощі і подяки в очах попросила опублікувати у ЗМІ її думки про наболіле та вдячність людині, яка допомогла.

На особисте прохання Клавдії Петрівни Гавукчьян ми публікуємо її лист в оригіналі та без скорочень.

P.S. Просимо читачів даного матеріалу віднестися до нього не з критичної точки зору пересічних громадян, а як до відвертої людської подяки пані Клавдії чуйній людині – Ігорю Буткову, який щиросердечно допоміг здійснитися бажанню одинокої жінки-пенсіонерки просто вижити в цьому жорстокому навколишньому світі.

Средняя: 5 (4 оценок)