«Кожна дитина повинна мати люблячу родину та вірити у диво», - Артем Лисогор

02-10-2023

Артем Лисогор – голова Луганської ОВА разом з Почесним консулом Литовської Республіки у Луганській області Робертасом Габуласом зустрілися із дітьми, які виховуються у прийомних родинах, їх батьками, батьками-вихователями, опікунами та піклувальниками у Дніпрі.

Внаслідок військових дій на території Луганщини з 2014 року загинуло 17 дітей. З 24 лютого 2022 року - 31 дитина залишилася сиротою. Та попри війну й окупацію серед луганчан чимало людей, які знайшли в собі сили і прийняли рішення взяти на себе відповідальність за тих, хто цього найбільше потребує. Листами подяки обласної державної адміністрації відзначили прийомних батьків та опікунів з Луганщини.

«Осиротілі діти та зруйновані сім’ї – це найжорстокіше, що приніс на нашу землю ворог. Це велика рана на серці кожного батька та матері, адже за чужих дітей болить так само як і за своїх. Кожен має відчувати сімейне тепло, любов та підтримку, а також вірити в диво. Ви маєте велике серце і неабияку мужність. Щиро дякую вам за це», - зазначив Артем Лисогор.

Почесний консул Литовської Республіки у Луганській області Робертас Габулас вручив кожній дитині грошові сертифікати. Пан Робертас та Благодійна організація Lithuania - Caritas Internationalіs, постійно підтримують луганчан соціально вразливих категорій.

Також, хлопчикам і дівчаткам вручили подарунки та солодощі від керівників територій області. Після зустрічі – родини відвідали екскурсію у Дніпровському планетарії. Діти дізналися більше про зорі та планети, роздивилися спорядження космонавтів, та навіть спробували полетіти у космос за допомогою засобів віртуальної реальності. Адже кожна дитина має вірити в диво!

Більше світлин ]]>тут]]>

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02hyyA9oGUmpBXtAyND5k1N9y8AAB...]]>