Координаційна рада з питань розвитку підприємництва розглянула п’ять проєктів регуляторних актів

27-11-2020

27 листопада у військово-цивільній адміністрації м. Сєвєродонецька відбулось засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. Розгляду потребували п’ять проектів регуляторних актів. Всі вони були оприлюдені, як того вимагає процедура їх затвердження.

На засіданні обговорили та прийняли за основу проєкти регуляторних документів стосовно правил торгівлі на ринках міста у новій редакції, порядку встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі. Нову редакцію запропоновано порядку розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі. Порядок організації сезонної та святкової торгівлі у місті також погоджено членами координаційної ради.

Жодних зауважень не надійшло й до порядку демонтажу тимчасових споруд та МАФів.

Відповідно до процедури проєкти має затвердити керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк, після чого ці правила та порядки набудуть чинності та будуть використовуватись для подальшого благоустрою міста.