КОНКУРС СУБПРОЕКТІВ ПО СТВОРЕННЮ ЖИТЛА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

17-05-2019

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ), що діє на підставі постанови Кабінету Міністрів України №740 від 28.04.2000 наприкінці 2018 року оголосив конкурс субпроектів зі створення житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Конкурс проводиться в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW.

Основною метою Проекту є підтримка інфраструктурних заходів в українських громадах з високою часткою ВПО шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери, таких як школи та дитячі садки.

У рамках конкурсу будуть відібрані об’єкти, на яких можна створити умови для проживання ВПО (житлові будинки, гуртожитки та інші об’єкти для проживання). Громада, у якій буде відібрано житловий об’єкт для проживання ВПО, матиме право обрати ще один об’єкт соціальної інфраструктури (дитячий садок або школу) для відновлення/ремонту за рахунок коштів гранту Уряду Німеччини з метою створення додаткових місць та покращення умов надання послуг.

Бюджет кожного субпроекту не має перевищувати еквіваленту 500 000 Євро. Витрати безпосередньо на будівництво не повинні перевищувати 450 000 Євро.

Сєвєродонецька міська рада також прийняла участь у даному конкурсі проектів, подавши у березні 2019 року дві заявки:

1. об’єкт під житло для ВПО будівля гуртожитку м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 18-а.
  2. заклад соціальної інфраструктури Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок» Сєвєродонецької міської ради, м. Сєвєродонецьк,  вул. Енергетиків, 28-а.

У травні міська рада отримала від УФСІ листа, що відповідно до проведеного ранжування субпроектних пропозицій у рамках реалізації Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» та результатів засідання Наглядової ради УФСІ від 22.04.2019р. подана нами субпроектна пропозиція з реконструкції будівля гуртожитку, що знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 18-а відібрана для впровадження. Також до впровадження  затверджено вторинний об’єкт – будівля Комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) комбінованого типу № 11 «Світлячок» Сєвєродонецької міської ради, що знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк,  вул. Енергетиків, 28-а.

Наступний етап підготовки субпроекту до впровадження передбачає підписання до 31 травня 2019р. Меморандуму про співпрацю.