КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня": якісна медична допомога широкого профілю

10-07-2023

Шановні друзі!

Нагадуємо, що ]]>КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня"]]> релоковано до міста Дніпро та відновило роботу за адресою: проспект Олександра Поля, 22.

У відродженій Сєвєродонецькій міській багатопрофільній лікарні на вас чекають все ті ж спеціалісти, яких ви знаєте та любите.

Проводять прийом:

- терапевт;

- кардіолог;

- хірург;

- хірург-проктолог;

- травматолог;

- гінеколог;

- отоларинголог;

- офтальмолог;

- гастроентеролог;

- ендоскопіст;

- фізіотерапевт;

- психіатр;

- невролог.

Також працює кабінет функціональної діагностики.

Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня за тиждень надає близько 1000 консультацій, здійснює кілька десятків рентгенологічних досліджень, близько пів тисячі лабораторних досліджень, ультразвукові та ендоскопічні обстеження.

Звертайтеся за телефоном:+ 38 (066) 879-73-08.

Часи роботи: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, субота – неділя з 9:00 до 14:00.

Завітайте до нас, щоб отримати якісну медичну допомогу широкого профілю. Або просто приходьте в гості.

Будемо раді як переселенцям із Сєвєродонецької міської територіальної громади та Луганської області, так і мешканцям Дніпра та Дніпропетровської області!

]]>КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня"]]>