Керівництво облдержадміністрації зустрілося з волонтерами, які працюють на Луганщині

17-10-2023

16 жовтня начальник обласної військової адміністрації Артем Лисогор зустрівся з Ольгою Зайцевою, керівницею благодійного фонду «Елефонд», та волонтерами цієї організації.

Цей фонд з низкою партнерських організацій з осені 2022 року надає допомогу жителям населених пунктів вільної частини Луганщини.

Зокрема, постачає гуманітарну допомогу, у рамках міжнародних проектів залучає лікарів та надає консультації, забезпечує евакуацію людей з місць, де точаться бойові дії.

Артем Лисогор зауважив, що обласна влада буде й надалі сприяти діяльності громадських організацій волонтерів, адже їхня робота – це значна допомога як місцевим громадам, так і Збройним Силам України. У цій справі влада та активна громадськість мають бути неодмінно партнерами.

Також він наголосив на необхідності посилення координації дій між владою та волонтерським корпусом області.

Ольга Зайцева, у свою чергу, надала пропозиції щодо подальших шляхів залучення місцевої влади для допомоги волонтерам.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/kerivnictvo_oblderzhadministraciyi_zus...]]>