Ви тут:

ІНФОРМАЦІЯ Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради про оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що є власністю територіальної громади міста Сєвєродонецька Луганської області

21-03-2018
Категорія: 

Об'єкт № 1. Нежитлова будівля зі спорудами загальною площею 229,0 м2

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Юності, 2 д

Об’єкт оренди перебуває на балансі Фонду комунального майна міської ради.

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 150 090,00 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень 2018 р.), при використанні об’єкта для розміщення пункту прийому металобрухту  (орендна ставка 25 %)  визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 3786,00 грн.   (з ПДВ).

Об'єкт № 2. Нежитлове приміщення загальною площею 13,0 кв.м.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 28.

Об’єкт оренди перебуває на балансі відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради.

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 20 722,61 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.), при використанні об’єкта для розміщення каси продажу квитків  (орендна ставка 25 %)  визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 466,00 грн.   (без ПДВ).

Об'єкт № 3. Нежитлове приміщення загальною площею 5,0 кв.м.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 5

Об’єкт оренди перебуває на балансі КП «Житлосервіс «Світанок».

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 6146,00 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.) визначено відповідно до вимог чинного законодавства, а саме:  при використанні об’єкта для розміщення технічних засобів операторів та провайдерів, які надають послуги доступу до Інтернету (орендна ставка 18 %) становить 116,00 грн. (з ПДВ) та при використанні об’єкта для розміщення офісних приміщень та обладнання операторів телекомунікацій, які надають послуги з рухомого (мобільного) зв’язку, операторів та провайдерів телекомунікацій, які надають послуги з доступу до Інтернет (орендна ставка   40 %) становить 257,00 грн. (з ПДВ).

Об'єкт № 4. Одна опора контактної мережі за адресою: м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський,  в районі будинку  №  57 (номер опори  181).

Об’єкт оренди перебуває на балансі КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 1753,00 грн.

 Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.),  при використанні об’єкта для монтажу електричного кабелю (орендна ставка 25 %) визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 47,00  грн. (з ПДВ).

Об'єкт № 5. Нежитлова будівля загальною площею 16,0 кв.м.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, ш. Будівельників, 27

Об’єкт оренди перебуває на балансі КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 18468,00 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.)  при використанні об’єкта для організації робіт з виготовлення щіпи технологічної (орендна ставка 25 %) визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 482,00  грн. (з ПДВ).

Об'єкт № 6. Нежитлові вбудовані  приміщення загальною площею 27,8 кв.м. та навіс площею 86,0  кв.м.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15-Г.

Об’єкт оренди перебуває на балансі КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління».

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 62925,00 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.) при використанні об’єкта для організації торгівлі  продовольчими товарами, крім товарів підакцизної группи (орендна ставка 8 %) визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 543,00 грн. (з ПДВ).

Об'єкт № 7. Нежитлове приміщення загальною площею 249,7  кв.м.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 2 б

Об’єкт оренди перебуває на балансі КУ «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня».

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 221 606,00 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.), при використанні об’єкта для розміщення торгівельних об’єктів з продажу непродовольчих товарів (орендна ставка 18 %)  визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 4085,00  грн.   (з ПДВ).

Об'єкт № 8. Нежитлове приміщення загальною площею 198,9  кв.м.

Адреса: м. Сєвєродонецьк, пр. Космонавтів, 9-а

Об’єкт оренди перебуває на балансі КУ «Сєвєродонецьктеплокомуненерго».

Вартість об’єкта оренди за незалежною оцінкою становить 225 088,00 грн.

Стартовий розмір орендної плати за базовий місяць – березень  2018 року (без індексу інфляції за березень  2018 р.), при використанні об’єкта для розміщення підприємств,  що є  суб’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Сєвєродонецька Луганської області (орендна ставка 5 %)  визначено відповідно до вимог чинного законодавства і становить 1153,00  грн.   (з ПДВ).

Основні умови конкурсу.

1. Збереження цільового використання об’єктів оренди, що зазначене при визначенні стартового розміру орендної плати по кожному об’єкту.

2. Найбільший запропонований розмір місячної орендної плати порівняно зі стартовим.

3. Своєчасна сплата орендної плати з урахуванням її індексації (у відповідності зі ст.10 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» у строк, визначений у договорі оренди.

4. Строк дії договору – 2  роки 11 місяців.

Відповідно до ст. 17 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» на підставі пропозицій учасника конкурсу термін дії договору може бути встановлений 5 років.

5. Страхування орендованого майна протягом одного місяця з дати укладання договору оренди на суму не меншу, ніж вартість визначена незалежною оцінкою, на користь балансоутримувача у порядку, визначеному законодавством, на весь термін дії договору оренди.

6. Заборона суборенди майна.

7. Забезпечити належний санітарний, екологічний стан, прибирання та упорядкування прилеглої території та приміщень.

8. Забезпечити збереження орендованого майна, запобігати його пошкодженню і псуванню, підтримувати орендоване майно в належному стані, не гіршому, ніж на момент передачі його в оренду, з врахуванням нормального фізичного зносу, здійснювати вимоги правил електроенергетичної, пожежної та охоронної безпеки орендованого майна, а також дотримання нормативно-правових актів щодо вимог експлуатації об’єктів оренди.

9. Своєчасно здійснювати за власний рахунок поточний ремонт орендованого майна без відшкодування Орендодавцем витрат на його здійснення.

10. Забезпечувати належний технічний стан обладнання водопостачання, каналізації та теплопостачання. Протягом місяця з моменту підписання договору на оренду приміщення укласти з експлуатуючими організаціями угоди щодо споживання електроенергії, води, теплової енергії та інших комунальних послуг.

11. Зобов’язання орендаря в разі припинення або розірвання договору повернути орендоване майно у належному стані, не гіршому ніж на момент передачі його в оренду, з урахуванням нормального фізичного зносу, та відшкодувати збитки у разі погіршення стану або втрати (повної або часткової) об’єкта оренди з вини орендаря. 

12. Своєчасне оформлення документів та  внесення плати за користування землею.

13.  Невідꞌємні поліпшення орендованого майна здійснюються тільки за умови обов’язкового попереднього письмового погодження з  орендодавцем.

14. У разі припинення або розірвання договору оренди, невідꞌємні поліпшення орендованого майна, здійснені орендарем за рахунок власних коштів (як з дозволу, так і без дозволу орендодавця) є комунальною власністю територіальної громади міста і компенсації не підлягають.

15. Переможці конкурсу по об’єктам  1, 3, 4 ,5 , 6,  7, 8 відшкодовують витрати на здійснення експертної оцінки та рецензії.

Для участі у конкурсі на розгляд конкурсної комісії подаються наступні документи:

І. заява на участь у конкурсі ( в  т.ч. інформація  про засоби зв'язку з претендентом).

ІІ. пропозиції щодо виконання умов конкурсу (в окремому конверті з надписом “На конкурс”,  із засвідчувальним підписом учасника конкурсу);

ІІІ. відомості про претендента:

- для юридичної особи:

1) копії установчих документів;

- для фізичної особи-підприємця та для фізичної особи, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності:

1) завірену копію документа, що посвідчує особу;

2) копія ідентифікаційного коду. 

Пропозиції претендента подаються до каб.14  Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради, де здійснюється реєстрація вхідної документації (в окремому конверті з надписом “На конкурс”, із засвідчувальним підписом учасника конкурсу).

Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 5 днів до проведення конкурсу.

Конкурс буде проведено через 30 днів після опублікування інформації в газеті “Сєвєродонецькі вісті” за адресою:м. Сєвєродонецьк, б. Дружби Народів,32, кімната 14.

Ознайомитися з об’єктами та подати документи на конкурс можна за адресою:

м. Сєвєродонецьк, б. Дружби Народів,32, кімната 14, 26, 29.

Довідки за телефоном: 4-41-15, 4-30-71, 4-42-84.

Начальник  Фонду комунального майна Сєвєродонецької міської ради О.В. Ольшанський

Рейтинг: 
Голосов пока нет
931
0