Інформація для громадян, які опинились у складних життєвих ситуаціях!

14-01-2022

Міжнародна неурядова організація «Людина в біді» («People in Need») при фінансуванні Європейського Союзу (DG ECHO) реалізує проєкт «ДОСТУП: Надання багатоцільової гуманітарної допомоги особам, які постраждали від конфлікту на сході України».

Мешканці Донецької і Луганської областей зазнали особливих складнощів внаслідок конфлікту, переміщення великої кількості осіб, ще й додатково ситуація ускладнилась наслідками глобальної пандемії. З початку конфлікту організація «Людина в біді» («People in Need») надає психологічну допомогу та одним із найбільших пріоритетних питань ставить психологічне здоров’я населення та повноцінний доступ до психологічних послуг потребуючим групам людей, включаючи соціально-незахищених верств населення, ізольовані групи, сім’ї у складних життєвих обставинах й усі, хто потребує уваги та підтримки у цей складний час.

Лінія психологічної підтримки «Телефон Довіри» 0-800-210-160 працює цілодобово, безкоштовно з усіх операторів, конфіденційно та анонімно.

«Телефони довіри» – дуже зручний винахід людства. У складній ситуації, коли допомога необхідна терміново та немає часу на поїздку до психолога, вночі або ж в інший час доби можна набрати номер телефону: «0-800-210-160» і висловити свої переживання, проблеми, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію професійних психологів, підтримку або пораду.

Ця інформація може зберегти життя!

Міжнародна неурядова організація «Людина в біді» («People in Need»)