Ігор Слєсарєв: Активізуємо роботу проти порушників правил благоустрою

13-07-2018

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв заявив про посилення боротьби відповідними підрозділами міської ради з незаконними звалищами сміття та порушенням правил благоустрою.

Сєвєродонецькі комунальники змушені ліквідовувати незаконні сміттєзвалища. Так, лише протягом останнього місяця міськими комунальними службами вивезено більше 200 м3 сміття з таких звалищ.

Невже особи, які влаштовують звалища, не розуміють, що при такій високій температурі можливе виникнення епідеміологічної ситуації?

Ігор Слєсарєв зазначив: «Кожен день комунальники ліквідовують несанкціоновані звалища побутового та будівельного сміття, проте через 1-2 дні знову дані звалища там утворюються. Звертаюся до всіх небайдужих жителів нашого міста, якщо ви стали свідком того, що хтось викидає сміття в недозволеному місці, організовує звалище побутового або будівельного сміття, або порушує інші правила благоустрою, прошу по можливості фіксуйте порушників (фото, відео) і надсилайте цю інформацію нам, або повідомте про даний факт по телефону з метою наведення порядку в місті та недопущення порушень правил благоустрою.

До речі, у червні та першій половині липня сєверодонецькими комунальними службами ліквідовано близько 80 несанкціонованих звалищ побутових відходів. Хочу зазначити, що такі звалища влаштовують недбайливі городяни, які не турбуються про красу, чистоту та санітарний стан свого міста. А тому, до таких порушників будемо застосовувати покарання».

Так, 2 липня головним спеціалістом відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста був зафіксований факт незаконного вивезення будівельного сміття по об'їзній дорозі, в районі озера Паркове. За даним фактом було складено протокол про адміністративне правопорушення відносно гр. Гнатенка М.М. по ст.152 КпАП України.

11 липня 2018 р начальником відділу по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста за фактом організації несанкціонованого звалища будівельного сміття на прибудинковій території будинку 48-а по вул. Менделєєва, було складено протокол про адміністративне правопорушення відносно гр. Волоха А.А. також за ст.152 КпАП України.

Звертаємо увагу любителів влаштовувати несанкціоновані звалища, що відповідальність за порушення правил благоустрою - штраф на громадян у розмірі від 340 до 1360 грн., на посадових осіб та суб'єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 грн.

Також повідомляємо, що у відділі по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Сєвєродонецької міської ради оголошено конкурси на заміщення вакантних посад трьох спеціалістів. І якщо є бажаючі – подавайте необхідні документи та матимете можливість безпосередньо слідкувати за благоустроєм Сєвєродонецька.

Средняя: 5 (2 оценок)